پژوهشگران چگونه میتوانند ایده ی پژوهشی خود را با مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد در میان بگذارند؟

 مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد  با اشتیاق دریافت و بررسی هرگونه ایده ی پژوهشی-درمانی که به حیطه ی مدولاسیون عصبی و درد مربوط باشد، را از اولویت های کاری خود میداند. پژوهشگران میتوانند ایده ی پژوهشی خود را در قسمت تحقیقات (فرم ایده) ثبت نمایند . پس از بررسی در شورای پژوهشی مرکز ، به پژوهشگران جهت همکاری و یا تصحیح ایده ها ، اطلاع داده خواهد شد.

پژوهشگران چگونه میتوانند پروپوزال طرح خود را در مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد ثبت کنند؟

فرم مربوط به پروپوزال خود را میتوانید در قسمت تحقیقات (فرم پیشنهاد طرح پژوهشی ) ثبت نمایید . پس از مطرح شدن طرح در شورای پژوهشی مرکز ، نتیجه آن به پژوهشگران اطلاع داده خواهد شد. قوانین و مفاد حقوق متلعق به طرح های پژوهشی در قسمت تحقیقات (فرم های مورد نیاز) قابل مشاهده است .

مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد چه کمکی به پژوهشگران میتواند بکند؟

 مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد  با اشتیاق آمادگی خود را در جهت همکاری با پژوهشگران ( چه در زمینه ی تبادل داده ها و چه استفاده از امکانات مرکز) اعلام میکند . پژوهشگران میتوانند درخواست های خود در قسمت تحقیقات (فرم های مورد نیاز )  فرم پروپوزال را پر کرده  به ایمیل مرکز  اعلام کنند. info@neuromapc.com 

پژوهشگران چگونه میتوانند از برنامه های آموزشی مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد مطلع شوند؟

زمان و موضوع کنفرانس های علمی ماهیانه مرکز ، از طریق سایت و یا شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ) اطلاع رسانی می شوند. علاقمندان میتوانند با ارسال ایمیل به مرکز ، در لیست اطلاع رسانی مرکز نیز قرار بگیرند.

info@neuromapc.com 

آدرس اینستاگرام : neuromapc

حیطه اصلی پژوهشی مرکز تحقیقات مدولاسیون عصبی و درد در چه زمینه هایی هستند؟

همانطور که به نام مرکز بیان شده است ، نورومدولاسیون و کنترل درد ، اصلی ترین زمینه های مرکز ما هستند. با این حال ، ما آماده هستیم تا از ایده های مرتبط در زمینه جراحی مغز و اعصاب ، عصب شناسی ، روانپزشکی ، عصب رادیولوژی و علوم اعصاب پایه پشتیبانی کنیم.برای اطلاعات بیشتر به قسمت تحقیقات (محورهای پژوهشی )  مراجعه کنید.